روز گذشته چند نفر در تهران به دلیل کرونا فوت شدند؟

به گزارش خبر آزمون، نادر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران درباره آخرین شرایط کرونایی استان تهران، گفت: خوشبختانه مقدار مرگ و میر بیماران کرونایی در استان تهران پایین آمده؛ به طوری که در 24 ساعت گذشته 33 فوت داشتیم و فرایند درمانی در بیمارستان ها کاهشی است.

روز گذشته چند نفر در تهران به دلیل کرونا فوت شدند؟

به گزارش فارس، وی ادامه داد: اکنون 3 هزار بیمار کرونایی بستری در مراکز درمانی استان تهران داشته و روزانه 400 تا 500 بیمار ورودی به مراکز درمانی داریم و شرایط رو به کاهش است.

معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران درباره بروز پیک ششم کرونا، ابراز داشت: اولا می گوییم موج ششم و به نظر می رسد اگر چنین موجی اتفاق بیفتد عمده بیماران به صورت خفیف، میانه و سرپایی باشند.

توکلی افزود:چون تعداد قابل توجهی واکسن تزریق شده و در کاهش مرگ و میر و بروز بیماری خطرناک تاثیر داشته است. اگر ابتلایی هم باشد عمدتا بیماران در حوزه سرپایی خواهند بود و بیماری شدید نخواهیم داشت. وی متذکر شد: اکنون کماکان کرونا با همان علائم سرماخوردگی شامل گلودرد و آبریزش بینی در بیماران سرپایی اتفاق می افتد. معاون درمان ستاد مقابله با کرونای استان تهران ابراز داشت: فرایند واکسیناسیون سنین 12 تا 18 خیلی خوب انجام شده و درصد قابل توجهی از دانش آموزان واکسینه شده اند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 آذر 1400 بروزرسانی: 25 آذر 1400 گردآورنده: kbazmoon.ir شناسه مطلب: 25

به "روز گذشته چند نفر در تهران به دلیل کرونا فوت شدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز گذشته چند نفر در تهران به دلیل کرونا فوت شدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید