رویداد نکستیشن در نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار می گردد

به گزارش خبر آزمون، همزمان با برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2022 در پارک فناوری پردیس، رویداد نکستیشن (ایستگاه آینده) از 20 تا 22 اردیبهشت ماه با موضوع انقلاب صنعتی چهارم برگزار می گردد.

رویداد نکستیشن در نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، همزمان با برگزاری نمایشگاه اینوتکس 2022 در پارک فناوری پردیس، رویداد نکستیشن (ایستگاه آینده) از 20 تا 22 اردیبهشت ماه با موضوع انقلاب صنعتی چهارم برگزار می گردد. در این برنامه که به عنوان یکی از بخش های جانبی یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری ایران اینوتکس 2022 برگزار می گردد، به آنالیز جریان انقلاب صنعتی چهارم و تحولی که فناوری های آن بر زندگی ما دارند، پرداخته خواهد شد.

در رویداد 3 روزه ایستگاه آینده که برای دومین سال در نمایشگاه اینوتکس برگزار می گردد، حدود 40 متخصص در حوزه های مختلف دانش و فناوری، پیامد های مالی، اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی، آینده متأثر از فناوری های تازه را آنالیز خواهند کرد.

توسعه فناوری های دیجیتال، بازسازى دنیا فیزیکى با فناوری های نو، تغییرات فناورانه در بدن و فکر انسان و اثرات فناورانه در یکپارچه شدن محیط زیست، محور هایی است که در قالب سخنرانی و پنل به وسیله کارشناسان و آینده پژوهانی از ایران و دنیا به آن ها پرداخته خواهد شد. بعلاوه نمایش فیلم های مستند با موضوعات اشاره شده نیز در برنامه های این رویداد قرار گرفته است.

علاقمندان می توانند عناوین سخنرانی ها، مصاحبه ها و بعلاوه اسامی مهمانان دوره گذشته و بعلاوه این دوره از نکستیشن را در اینستاگرام این رویداد به آدرس @inotex-nexttation مشاهده نمایند.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس 2022) با شعار زیست بوم نوآوری و فناوری زیر یک سقف از 20 الی 23 اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می گردد. علاقه مندان حضور در این نمایشگاه می توانند برای ثبت نام به آدرس www.inotex.com مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 تیر 1401 بروزرسانی: 10 تیر 1401 گردآورنده: kbazmoon.ir شناسه مطلب: 212

به "رویداد نکستیشن در نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویداد نکستیشن در نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید