دوره مدیریت کسب و کار با گرایشات تخصصی دانشگاه تهران

به گزارش خبر آزمون، دوره های مدیریت کسب و کار DBA دانشگاه تهران با ارائه پنج گرایش ویژه در حوزه های مدیریت اقتصادی و سرمایه گذاری، مدیریت استراتژیک، مدیریت بازاریابی، مدیریت پروژه، مدیریت فناوری اطلاعات و تحول دیجیتال، برگزار می شوند.

دوره مدیریت کسب و کار با گرایشات تخصصی دانشگاه تهران

پیرو برنامه ریزی صورت گرفته در دانشکده فنی دانشگاه تهران جهت ارتقای کیفیت و کاهش هزینه دوره های مدیریت کسب و کار MBA و DBA این دوره ها با نگاه تخصصی و در دوبخش حضوری و آنلاین برگزار خواهند شد که گواهی سرانجام دوره نیز مطابق ضوابط از سوی دانشگاه تهران اعطاء می شود. علاقه مندان به فعالیت حرفه ای در فضای کسب و کار فرصت این را دارند تا از موقعیت ایجاد شده برای بروزرسانی اطلاعات و دانش خود استفاده کنند.

اطلاعات دوره های MBA و DBA

با توجه به احتیاجمندی های امروز کسب وکارها و شایستگی های لازم برای کامیابی در عرصه رهبری سازمان ها، و نیز با درنظرگیری احتیاج توسعه ای کشور در میسر توسعه پایدار و بهره ور، پرورش مدیرانی صاحب سبک با افق دید مناسب جهت خلق آینده امری لازم و ضروری به نظر می رسد. به همین دلیل دوره های MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران با ارائه مهمترین سطوح دانشی مدیران سعی برآن دارد که ارزش آفرینی و رقابت در فضای جهانی امروز را برای علاقه مندان و فعالان حوزه مدیریت به شیوه ای کاربردی تبیین سازد.

مقرر است درسرانجام این دوره ها، دانش پژوهان به عنوان عضوی از جامعه متخصصین مرکز آموزش های عالی تخصصی دانشکده فنی شناخته شده و با دریافت گواهینامه و ریز نمرات معتبر دو زبانه فارسی و انگلیسی از دانشگاه تهران به عنوان اولین دانشگاه ایران و یکی از شناخته شده ترین دانشگاه های جهان، بتوانند توانمندی علمی و اجرایی کسب شده از دوره MBA و دوره DBA دانشگاه تهران را اثبات کنند.

مزایای دوره های نو MBA و DBA

  • ارائه گواهی دوزبانه سرانجام دوره از دانشگاه تهران
  • کاهش هزینه های حضور در دوره های مدیریتی MBA و DBA
  • امکان مشاهده محتوای کلاس های آنلاین در هر ساعت شبانه روز
  • عملیاتی شدن مباحث با برگزاری کلاس های زنده
  • بالارفتن سرعت یادگیری دانش پذیران و پرهیز از فرسایشی شدن دوره
  • دسترسی به اساتید حرفه ای به وسیله پنل کاربری و کارگاه های اجرایی
  • برگزاری کلاس های حضوری ویژه علاقه مندان به حضور در فضای دانشگاه با رعایت ضوابط مربوطه

نحوه اجرای دوره های MBA و DBA:

دوره های حضوری پس از تایید هیئت رئیسه دانشکده و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار خواهند شد و کلاس های آنلاین نیز جهت مدیریت بهتر زمان و هزینه و نیز مدیریت شرایط موجود برگزار می گردند.

دوره های MBA و DBA مبتنی بر تجربه و دانش فنی اساتید حرفه ای، متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران، دانش آموختگان نخبه دانشگاه تهران، مفاخر برجسته کشور و متخصصان پیروز و صاحب نظر می باشد.

جهت مشاهده هزینه و سرفصل دوره های DBA در انواع گرایشات آن می توان روی عباریت روبرو کلیک نمود. (سرفصل های دوره DBA)

جهت مشاهده هزینه و سرفصل های دوره MBA آنلاین می توان روی عبارت روبرو کلیک نمود. (هزینه دوه MBA آنلاین)

نحوه پذیرش و ثبت نام

پذیرش در دوره های مدیریت کسب و کار MBA و DBA دانشکده فنی دانشگاه تهران به صورت آنالیز سوابق و مدارک خواهد بود و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 88225402 یا 88652153 یا 61115124 (با پیش شماره 021) مرکز آموزش های عالی تخصصی دانشکده فنی دانشگاه تهران تماس حاصل کنند و نیز افرادی که خارج از ایران هستند می توانند به وسیله نرم افزار واتساپ با شماره 00989303709097 پیغام ها و سوالات خود را مطرح کنند تا از مشاوره علمی لازم جهت حضور در این دوره ها بهره مند گردند.

جهت پیش ثبت نام مستقیم دوره ها نیز می توان روی عبارت ثبت نام دوره های MBA و DBA کلیک نمود و با تکمیل فرم مربوطه کارشناسان آموزشی دانشکده با شما تماس حاصل می کنند.

بعلاوه دسترسی به اطلاعات لازم در وبسایت رسمی مرکز در دانشگاه به آدرس https://catp.ut.ac.ir/fa فرآهم خواهد بود.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 26 دی 1400 بروزرسانی: 26 دی 1400 گردآورنده: kbazmoon.ir شناسه مطلب: 60

به "دوره مدیریت کسب و کار با گرایشات تخصصی دانشگاه تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوره مدیریت کسب و کار با گرایشات تخصصی دانشگاه تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید