فراوری 230 هزار صافی دیالیز در هلال احمر

به گزارش خبر آزمون، از دهم مهر تا پانزدهم آبان ماه جاری 230 هزار عدد صافی دیالیز در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران فراوری شده است که با توجه به احتیاج مبرم بیماران دیالیزی، فراوری این محصول استراتژیک در این شرکت افزایش داشته است.

فراوری 230 هزار صافی دیالیز در هلال احمر

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی سازمان تدارکات پزشکی؛ صافی دیالیز، محصول راهبردی شرکت تجهیزات پزشکی است که جامعه هدف این محصول بیماران مستاصل و درمانده دیالیزی هستند و نقش مهم و اساسی را در عمل همودیالیز (رایج ترین روش برای درمان نارسایی پیشرفته و دائمی کلیه) ایفا می نماید.

بر اساس این گزارش؛ از دهم مهر تا پانزدهم آبان ماه جاری 230 هزار عدد صافی دیالیز در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران فراوری شده است که با توجه به احتیاج مبرم بیماران دیالیزی، فراوری این محصول استراتژیک در این شرکت افزایش داشته است.

اکنون خطوط فراوری انواع صافی دیالیز در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران در سایز های 4/F 6/F 7/F 8 F و 60/F 70/F 80 F و در دو نوع High Flux و Low Flux فعال هستند.

صافی دیالیز فیبر های توخالی و نیمه تراوایی هستند که با استفاده از پدیده انتشار (Diffusion) مواد زائد با وزن مولکولی کوچک مانند اوره و نظایر آن را از خون جدا می نماید.

شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران در زمینه فراوری تجهیزات پزشکی یک بار مصرف در کشور با استفاده از دانش فنی روز و بکارگیری مواد اولیه مرغوب فعالیت می نماید و محصولاتی همانند انواع سرنگ، انواع صافی دیالیز، ست دیالیز فیلتر لکوسیت، آنژیوکت، کیسه و کارتریج بی کربنات سدیم، سوزن فیستولا و نظایر آن از فراوریات اصلی شرکت محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 دی 1400 بروزرسانی: 8 دی 1400 گردآورنده: kbazmoon.ir شناسه مطلب: 39

به "فراوری 230 هزار صافی دیالیز در هلال احمر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری 230 هزار صافی دیالیز در هلال احمر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید