گران ترین قبر بهشت زهرا چند؟

به گزارش خبر آزمون، به گزارش خبرنگاران، مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا (س) قیمت گران ترین قبر به فروش رسیده در این سازمان را در سال 1400 رقمی معادل 25 میلیون تومان گفت.

گران ترین قبر بهشت زهرا چند؟

سعید غضنفری درباره دزدی های اخیر داخل بهشت زهرا به رغم راه اندازی انتظامات سنگ قبر اظهار کرد: ماموریت انتظامات سنگ تنها در زمینه نظارت بر نصب سنگ ها و جلوگیری ازعدم نصب سنگ های غیرقانونی است. البته در این مدت آموزش دژبان ها را هم در دستور کار داشتیم.

او توضیح داد: نیروهای دژبان و انظباط شهری سازمان بهشت حضرت زهرا (س) برای جلوگیری از سرقت های خرد و پاره ای از قانون شکنی ها به صورت 24ساعته مشغول فعالیت هستند.

وی اضافه کرد: با توجه به مساحت بالای بهشت زهرا که 550 هکتار را شامل می گردد و بعلاوه محدودیت نیروی انسانی وقوع چنین اتفاقاتی دور از انتظار نیست.

غضنفری بعلاوه شرح داد: فروش قبر در این سازمان فقط به طور رسمی و به وسیله مراجعه به پذیرش عروجیان امکان پذیر بوده و در صورت دفن قابل واگذاری است.

برای هر شهروند قبر رایگان موجود است

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا در عین حال تاکید نمود: در بهشت زهرا برای هر شهروند یک قبر رایگان موجود است و برای امور تدفین در اختیار خانواده متوفی قرار می گیرد.

منبع: ایلنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 13 خرداد 1401 بروزرسانی: 13 خرداد 1401 گردآورنده: kbazmoon.ir شناسه مطلب: 186

به "گران ترین قبر بهشت زهرا چند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گران ترین قبر بهشت زهرا چند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید