عبدی: رقبا دست پرسپولیس را خوانده اند

به گزارش خبر آزمون، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است رقبا دست این تیم را از نظر مباحث تاکتیکی خوانده اند.

عبدی: رقبا دست پرسپولیس را خوانده اند

حسین عبدی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره تساوی یک بر یک پرسپولیس برابر مس رفسنجان اظهار کرد: مس بازی را بهتر شروع کرد و چند فرصت خوب به دست آورد اما نتوانست از آن فرصت ها به خوبی استفاده کند. با این حال بعد از گذشت زمان، بازی متعادل شد. البته در طول بازی، بازی خوبی از پرسپولیس ندیدم و بهتر است بگویم پرسپولیس خیلی بد بازی کرد.

وی اضافه نمود: پرسپولیس نه تنها نمی توانست به حریف فشار بیارود بلکه حتی نمی توانست مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد. به طور کلی بازی باکیفتی را شاهد ندیدم.

او در ادامه با اشاره به سیستم سه دفاع پرسپولیس هم گفت: وقتی تیم قرار است با سیستم سه دفاع بازی کند، باید اطلاعات کافی از آن سیستم به بازیکنان داده شود اما ما این موضوع را در تیم نمی دیدیم چون بازیکنان در بازی سازی دچار مشکل می شدند. در هر صورت بازی خوبی را شاهد نبودیم. نکته مهم این بود که رقبای بالای جدول هم امتیاز از دست دادند و فاصله پرسپولیس با صدر جدول زیاد نشد.

عبدی همچنین گفت: پرسپولیس آن انسجام فصل گذشته را ندارد. این شاید به خاطر این موضوع باشد که بازیکنان تازه هماهنگ نیستند و شاید هم دلایل دیگر داشته باشد. به طور کلی آن انسجام تیمی که قبلا از پرسپولیس شاهد بودیم را نمی بینیم. پرسپولیس همیشه روی کارهای دفاعی خوب کار می کرد اما الان می بینیم به راحتی دروازه این تیم باز می شود. این برای تیمی که می خواهد قهرمان شود، خوب نیست. پرسپولیس در بحران نیست اما مشکلاتی دارد. شاید نفراتی که وارد زمین می شوند نمی توانند انتظارات کادر فنی را برآورده کنند. پرسپولیس کُند بازی می کند و این موضوع کاملا مشهود است.

مربی سابق پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان تازه این تیم هم گفت: بازیکنان تازه انتظارات را برآورده نکردند. شما بازیکنی مثل حامد پاکدل را با علی علی پور مقایسه کنید. نورالهی را با رضا اسدی را مقایسه کنید و متوجه می شوید که بازیکنان تازه نتوانسته اند جای ستاره هایی را که جدا شده اند، پر کنند. تیم باید به خود بیاید و هرچه سریع تر به هماهنگی برسد. فکر می کنم تیم باید در تاکتیک هم تغییراتی ایجاد کند چون دست پرسپولیس را خوانده اند. وقتی با سه دفاع بازی می کنید باید خیلی نسبت به حریف رجحان داشته باشید که پرسپولیس اینچنین نبود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 دی 1400 بروزرسانی: 3 دی 1400 گردآورنده: kbazmoon.ir شناسه مطلب: 34

به "عبدی: رقبا دست پرسپولیس را خوانده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدی: رقبا دست پرسپولیس را خوانده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید