حرکت استثنایی ستاره پرسپولیس

به گزارش خبر آزمون، علی شجاعی پس از دریبل مدافع سپاهان توپ را به زیبایی روی دروازه حریف ارسال کرد و کمال کامیابی نیا با ضربه سری شیرجه ای و به سبک مهاجمان ششدانگ گل ارزشمند و پیروزی پرسپولیس را به ثمر رساند. زدن چنین گلی آن هم به وسیله یک هافبک دفاعی شاید تعجب برانگیز باشد، اما کمال کامیابی نیا زمانی یک مهاجم گلزن بود که به قهرمانی در ایران هم رسید!

حرکت استثنایی ستاره پرسپولیس

کمال کامیابی نیا از رده نونهالان تا جوانان در تیم پاس بود که با پاس در رده نوجوانان قهرمان تهران و ایران شد. کمال مهاجم تیم بود که شم گلزنی فوق العاده ای داشت؛ یک سال برای پاس 18 گل به ثمر رساند؛ حتی همزمان در دو رده برای پاس بازی می کرد و گل قهرمانی پاس را به ثمر رساند.

شاید برای بسیاری از همبازیان و دوستان کامیابی نیا در آن تیم پاس جای تعجب داشت که چطور کمال به یک هافبک دفاعی خوب تبدیل شد، در حالی که ذاتا مهاجم بود. او تا زمانی هم که به مس کرمان رفت، یک مهاجم بود، اما پس از حضور در راه آهن تهران به وسیله مهدی تارتار به خط میانی رفته و به عنوان یک هافبک دفاعی پیروز به کارش ادامه داد.

او در تمام این سال ها در همه قهرمانی های پرسپولیس (از دوران برانکو تا یحیی گل محمدی) حضور داشته و بیشتر به عنوان یک هافبک تخریبی و جنگنده بازی نموده است. با این وجود هرگاه فرصتی پیدا نموده مثل همین ملاقات با سپاهان اصفهان جلو کشیده و به لطف تجربه بازی در خط حمله توانسته است گل های زیبا و ارزشمندی به ثبت برساند.

اگر یحیی گل محمدی در ملاقات های آینده اجازه نفوذ بیشتری به کامیابی نیا بدهد شاید او هم بتواند همانند احمد نوراللهی در فصل گذشته در لیگ بیست و یکم بیشترین گل ها را برای تیمش پرسپولیس بزند.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 3 فروردین 1401 بروزرسانی: 3 فروردین 1401 گردآورنده: kbazmoon.ir شناسه مطلب: 131

به "حرکت استثنایی ستاره پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حرکت استثنایی ستاره پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید