توییت نو زلزله شناس هلندی توییتر را لرزاند

به گزارش خبر آزمون، پس از آنکه کاربران توییتر به شکل گسترده ای شیوه کار فرانک هوگربیتس هلندی را در توییتر زیر سوال بردند، او با حمله به ویژگی نو توییتر که امکان حقیقت سنجی را برای کاربران فراهم می نماید، جنجال به پا کرد!

توییت نو زلزله شناس هلندی توییتر را لرزاند

به گزارش خبرآنلاین، نام فرانک هوگربیتس به زلزله گره خورده است. از زلزله ترکیه بگیر تا لرزه های بزرگ زمین در دیگر نقاط دنیا هستند بسیاری که چشمشان به توییت های اوست.

البته بسیاری هم شیوه کار او را غیرعلمی و نادرست می دانند و با آن به مخالفت برخاسته اند. این مخالفت های در قالب کامیونیتی نوت های توییتر حالا به ابزاری برای مقابله با فرانک هوگربیتس و هم ترازی اجرام آسمانی با فعالیت لرزه ای تبدیل شده است.

آنطور که توییتر در شرح کامیونیتی نوت آورده است: هدف کامیونیتی نوت ها ایجاد دنیایی مطلع تر از مسیر اضافه کردن اطلاعات به توییت های بالقوه گمراه کننده است. مشارکت کنندگان در این بخش می توانند برای هر توییتی یادداشتی بگذارند و اگر این یادداشت ها (بر اساس معیار های توییتر) مفید ارزیابی گردد برای همه ببینندگان آن توییت خاص نمایش داده می گردد.

از قرار پایین بسیاری از توییت های هوگربیتس درباره زلزله می توان این کامیونیتی نوت های توییتر را دید. نوشته هایی که داد سلبریتی هلندی را درآورد و در واکنش نوشت: مایه شرم توییتر است که اجازه می دهد نوشته های نادرست در کامیونیتی نوت نمایش داده شوند. تا کنون حتی یک مقاله علمی درباره موقعیت سیارات و زلزله های بزرگ منتشر نشده است، به این معنا که عملکرد پیش بینی هم قابل آنالیز نیست. نوشته های کامیونیتی نوت برای حمایت از یک عقیده خاص طراحی شده اند نه حمایت از حقیقت.

هوگربیتس مدعی است که در زمینه ارتباط بین هم ترازی اجرام آسمانی با فعالیت لرزه ای در زمین پژوهش می نماید و ادعاهایش بر اساس این پژوهش هاست. در حقیقت به باور هوگربیتس هم ترازی زمین با دیگر سیاره ها جاذبه ای کافی برای ایجاد زمین لرزه در زمین ایجاد می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 7 فروردین 1402 بروزرسانی: 7 فروردین 1402 گردآورنده: kbazmoon.ir شناسه مطلب: 357

به "توییت نو زلزله شناس هلندی توییتر را لرزاند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توییت نو زلزله شناس هلندی توییتر را لرزاند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید