اخبار مجلس

سهمیه های کنکور ساماندهی می شوند

خبرگزاری خبرنگاران-دبیر ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه سهمیه های کنکور ساماندهی می شوند، نه حذف ، گفت : هم اکنون 26 سهمیه فعال در کنکور داریم که بعضا تعدادی از این سهمیه ها با هم متناقض هستند.

28 فروردین 1401

انجام پروازها از اول آبان ماه با رعایت ظرفیت 60 درصد

طبق اعلام وزیر راه و شهرسازی، پروازهای چارتر از 25 مهر لغو شده اند و شرکت های هواپیمایی از اول آبان ماه، موظف به رعایت ظرفیت 60 درصدی هواپیماها هستند.

27 فروردین 1401

پیش نویس لایحه اصلاح قانون اصل 44 تا خرداد ماه آینده تدوین می گردد

تهران (پانا) - وزیر امور مالی و دارایی از نهایی شدن پیش نویس لایحه اصلاح قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی تا ابتدای خرداد ماه سال آینده اطلاع داد.

30 بهمن 1400

مجلس و آموزش و پرورش به اجرای سند تحول بنیادین پایبند هستند

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت کمیسیون آموزش، مرکز پژوهش های مجلس، وزارت آموزش و پرورش و آموزش عالی به اجرای سند تحول پایبند هستند و تمامی طرح ها، لوایح و پیشنهادات براساس سند تحول بنیادین ارائه می گردد.

28 بهمن 1400

نوسانات قیمت مرغ تا کی قرار است ادامه داشته باشد؟

مرغ یکی از مواد اولیه تهیه غذاهای ایرانی کماکان ثبات قیمت ندارد.

12 دی 1400

ماموریت های ویژه رئیس تازه

وزیر ارتباطات سه ماموریت ارتقاء جایگاه سازمان در تنظیم گری ارتباطات و فناوری اطلاعات، برنامه ریزی و پیگیری تحقق سیاست توسعه زیرساخت های ارتباطی ثابت پرسرعت و با کیفیت در اقصی نقاط کشور با تاکید بر توسعه فیبرنوری و ارتقاء کیفیت ارتباطات سیار با تاکید...

24 آذر 1400

پیگیر رفتار غیرقانونی نماینده مجلس در تخریب دیوار دانشگاه آزاد نجف آباد هستیم

رئیس دانشگاه آزاد نجف آباد گفت: سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در برابر عمل نماینده در تخریب دیوار واحد نجف آباد مکاتبه ای را با هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس انجام داده است.

19 آذر 1400