معرفی قابلیت های ماشین لباسشویی تازه Grande AI سامسونگ

به گزارش خبر آزمون، لوازم خانگی با ایده ساده تر کردن زندگی ما طراحی می شوند. هماهنگی با فضا و محیط، ساده و در عین حال هوشمند بودن و بعلاوه تناسب کامل با الگوهای زندگی، همگی به کاربران یاری می نماید تا زمان و انرژی خود را صرف مسائل مهم زندگی شان نمایند.

معرفی قابلیت های ماشین لباسشویی تازه Grande AI سامسونگ

در طول زمان احتیاجها و سبک متفاوت زندگی کاربران، ماشین های لباسشویی و خشک کن ها را به لوازمی با اهمیت بسیار در زندگی روزمره آنها تبدیل کرد. اما طراحی پیچیده و رابط کاربری نه چندان آسان این دستگاه ها خود به دغدغه جدی کاربران تبدیل شد، موضوعی که لوازم خانگی را از هدف اصلی که همان ساده سازی زندگی کاربران است، دور کرد.

این اتفاق باعث شد تا طراحان بخش لوازم خانگی سامسونگ روش های استفاده کاربران از ماشین لباس شویی و خشک کن را با تمرکز بر اصل شستشوی لباس ها، مورد بازنگری قرار دهند. آنها بر روی نکاتی مثل سبک و روش شستشوی لباس ها، محیط کاربری و محل قرارگیری محصول متمرکز شدند که نتیجه آن طراحی ماشین لباسشویی Grande AI سامسونگ بود. این دستگاه استاندارد جدیدی برای تغییر ایجاد کرد و فراتر از قالب های پیشین است.

ماشین لباسشویی Grande AI سامسونگ، محصولی ممتاز با هوش مصنوعی است که عملنمودهای بهینه شستشو و خشک کردن را متناسب با عادات و محیط شستشوی کاربران ارائه می دهد.

سادگی هوشمندانه

از آنجایی که ما هر روز لباس می پوشیم، شستن لباس یک کار لازم است. به همین علت است که ماشین لباسشویی و طراحی آن باید راحت و آسان باشد. طی تحقیقات گسترده و نظرسنجی های اجرا شده، طراحان به این نتیجه رسیدند که بیشتر کاربران به جای استفاده از بسیاری از عملنمودهای موجود، از سه تا چهار چرخه و عملکرد در لوازم لباسشویی استفاده می نمایند.

ماشین لباسشویی Grande AI سامسونگ ساده ترین تجربه شستشو را تنها با یک پنل کنترل ارائه می دهد که به جای فهرست کردن تک تک عملنمودهای موجود، فقط اطلاعات لازم را برای کار با دستگاه ارائه می دهد.

لباسشویی Grande AI زمانی که چیزی به درستی کار نمی نماید، به جای نمایش کدهای خطای نامفهوم شرح شفاف و محبت آمیز ای ارائه می دهد که به راحتی قابل فهم است. این ماشین لباسشویی هوشمند به گونه ای طراحی شده تا با زبانی محبت آمیز کاربر را درباره اندازه مورد احتیاج مواد شوینده و نرم نماینده بر اساس حجم لباس، نوع الیاف و برنامه شستشو هدایت کند.

طراحی هوشمندانه

بر اساس نوع محیط و سلیقه کاربر، ماشین لباسشویی و خشک کن ممکن است در کنار هم یا در اتاق لباسشویی روی هم قرار گیرند. Grande AI به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند دستگاه خشک کن را به وسیله صفحه کنترل ماشین لباسشویی کنترل نمایند تا وقتی به صورت عمودی در بالای ماشین لباسشویی قرار می گیرد با آن همگام گردد.

شخصی سازی هوشمندانه

محیط های کاربری برای شستن لباس ها برای افراد مختلف بسیار فرق دارد، زیرا هر یک از ما سبک های زندگی متنوع و منحصربه فردی داریم. ماشین لباسشویی Grande AI با ارائه ویژگی My Cycle List به کاربران اجازه می دهد چرخه های شستشو را بر اساس احتیاجی های خود شخصی سازی نموده و آنها را ذخیره نمایند.

هوش مصنوعی Grande AI سامسونگ هر اقدام کوچکی که کاربر انجام می دهد، یاد گرفته، آن را حفظ می نماید و با تفکر پاسخ می دهد. برای ارائه روشی ساده تر و راحت تر برای شستن و خشک کردن لباس ها، معنای واقعی لباسشویی در زندگی روزمره کاربر را در نظر می گیرد.

حتی اگر چرخه شستشو یکسان باشد، گزینه های دقیق برای شستشوی لباس ها ممکن است برای هر کاربر متفاوت باشد. در یک چرخه معمولی، بعضی ممکن است دمای پایین تر را ترجیح دهند، در حالی که بعضی دیگر ممکن است بخواهند دور دیگری را هم به چرخه اضافه نمایند.

لباسشویی Grande AI عادات لباسشویی کاربران را به خاطر می آورد و از آن ها یاد می گیرد، چرخه ها و گزینه های اغلب استفاده شده را به عنوان انتخاب اصلی در فهرست قرار می دهد تا کاملا اولویت ها و سلیقه لباسشویی کاربر را منعکس کند. هر چه بیشتر از لباسشویی Grande AI بهره ببرید، بیشتر شبیه زندگی روزمره تان شده و به طور کامل تبدیل به ماشین لباسشویی و خشک کن اختصاصی شما می گردد.

توصیه هوشمندانه

ماشین لباسشویی سامسونگ Grande AI مناسب ترین برنامه های شستشو را بر اساس محیط پیشنهاد می نماید و به عنوان یک دستگاه قابل اعتماد در هنگام شستن لباس ها عمل می نماید. برای مثال چرخه های شستشوی اضافی را در روزهای ابری یا مه آلود توصیه می نماید و از کاربران می خواهد که سرعت چرخش را در روزهای بارانی روی بالاترین اندازه تنظیم نمایند.

مراقبت هوشمندانه

لباسشویی Grande AI به طور اتوماتیک برنامه های زمانی مناسب را برای اجرای محافظت در برابر یخ زدگی در زمستان های سرد یا فعال کردن هشدار Self-Clean و مبدل Clean Heat، شناسایی و توصیه می نماید. کاربران می توانند شرایط ماشین لباسشویی و خشک کن را نه تنها با کنترل پنل، بلکه به وسیله یک اپلیکیشن موبایل نیز آنالیز نمایند و به این ترتیب دیگر نگران فراموش کردن تاریخ های مهم در نگهداری از دستگاه نخواهند بود.

شرکت سامسونگ در کوشش است تا با به خدمت گرفتن هوش مصنوعی در سیستم های نوآورانه و لوازم خانگی، کارهای روزمره زندگی را به تجربه ای شیرین و آسان تبدیل کند.

منبع: شبکه چی
انتشار: 26 فروردین 1401 بروزرسانی: 26 فروردین 1401 گردآورنده: kbazmoon.ir شناسه مطلب: 144

به "معرفی قابلیت های ماشین لباسشویی تازه Grande AI سامسونگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی قابلیت های ماشین لباسشویی تازه Grande AI سامسونگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید