دیزنی انیمیشن هرکول را زنده می نماید

به گزارش خبر آزمون، انیمیشن هرکول فیلم زنده بعدی دیزنی خواهد بود و گای ریچی برای ساخت این فیلم انتخاب شده است.

دیزنی انیمیشن هرکول را زنده می نماید

به گزارش مهر، یکی دیگر از فیلم های انیمیشن دیزنی در قالب فیلم زنده درمی آید و این بار نوبت هرکول خواهد بود. برای کارگردانی این فیلم گای ریجی که در سال 2019 فیلم علاء الدین را ساخت، انتخاب شده است.

انیمیشن هرکول سال 1997 ساخته شد و پیشتر گزارش شده بود که جو و آنتونی روسو که کارگردان های انتقام جویان: سرانجام بازی بودند، برای فراوری این فیلم انتخاب شده اند.

اکنون پس از اینکه دیو کالاهام برای نوشتن پیش نویس داستان انتخاب شد، گروه نویسندگان در حال تکمیل است و گای ریچی برای کارگردانی این اثر انتخاب شده است.

ریچی که به تازگی کار فیلمبرداری یک اکشن هنوز بی عنوان با بازی جیک جیلنهال را به اتمام رسانده، نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی اجرایی عملیات فورچون: راه جنگ را برعهده داشت که قرار بود اوایل 2022 اکران گردد، اما اکرانش به تعویق افتاده است.

انیمیشن هرکول به وسیله ران کملنتز و جان ماسکر فیلمی موزیکال از افسانه هرکول بود که به مدد موسیقی آلن منکن ساخته شد. تیت داناوان نیز صداپیشگی نقش اصلی را برعهده داشت.

داستان درباره هرکول است که در کودکی ربوده شده و در حالی که از نیمه خدایان محسوب می شد، مجبور می گردد در کنار انسان های فانی زندگی کند و بزرگ گردد. وی می آموزد که از نیروی مافوق بشری خود استفاده کند تا اثبات کند شایستگی زندگی در میان خدایان کوه المپوس را بر مبنای داستان های اسطوره ای یونانی دارد.

این انیمیشن که با بودجه 85 میلیون دلاری ساخته شده بود به فروش 252 میلیون دلاری در سراسر دنیا رسید. در سال های اخیر انیمیشن های مشهور دیزنی از جمله دیو و دلبر محصول 1991، علاء الدین محصول 1992، شیر شاه محصول 1994 همه در قالب فیلم زنده بازسازی شده و فیلم های پرسودی بوده اند.

منبع: فرارو
انتشار: 28 تیر 1401 بروزرسانی: 28 تیر 1401 گردآورنده: kbazmoon.ir شناسه مطلب: 228

به "دیزنی انیمیشن هرکول را زنده می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیزنی انیمیشن هرکول را زنده می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید