تجلیل از رئیس دانشگاه تبریز به عنوان حامی برگزیده پژوهش

به گزارش خبر آزمون، در بیست ودومین مراسم معرفی پژوهشگران و فناوران برتر کشور، از رئیس دانشگاه تبریز به عنوان حامی برگزیده پژوهش و فناوری تجلیل شد.

تجلیل از رئیس دانشگاه تبریز به عنوان حامی برگزیده پژوهش

به گزارش گروه استان های خبرنگاران، در بیست ودومین مراسم معرفی پژوهش گران و فناوران برتر کشور، از رئیس دانشگاه تبریز به عنوان حامی برگزیده پژوهش و فناوری و دکتر بهنام محمدی ایواتلو به عنوان پژوهشگر گروه فنی و مهندسی تجلیل بعمل آمد.

در بیست ودومین مراسم معرفی پژوهش گران و فناوران برتر کشور که با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و وزرای کشور و علوم در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید، آذربایجان شرقی به همراه استان های فارس و گیلان، به عنوان استان های برتر در حوزه پژوهش و فناوری معرفی شدند.

بر این اساس، استاندار آذربایجان شرقی و رئیس دانشگاه تبریز به عنوان حامیان برگزیده پژوهش و فناوری مورد تجلیل قرار گرفتند.

انتخاب استانداران برگزیده حامی پژوهش و فناوری، براساس مستندات برنامه ها و فعالیت های پژوهشی استانداری ها از سوی وزارت کشور صورت گرفته و استان آذربایجان شرقی برای چهارمین بار است که در سال های اخیر پیروز به کسب این مقام شده است.

گفتنی است؛ در این آئین بعلاوه از 23 پژوهش گر و فناور برتر کشور تجلیل و قدردانی شد که از دانشگاه تبریز دکتر بهنام محمدی ایواتلو پژوهشگر گروه فنی و مهندسی جزو یکی از برگزیدگان این دوره بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 بهمن 1400 بروزرسانی: 2 بهمن 1400 گردآورنده: kbazmoon.ir شناسه مطلب: 66

به "تجلیل از رئیس دانشگاه تبریز به عنوان حامی برگزیده پژوهش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل از رئیس دانشگاه تبریز به عنوان حامی برگزیده پژوهش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید