ایلان ماسک درباره پلتفرم ایکس : ممکن است شکست بخوریم

به گزارش خبر آزمون، فارس نوشت: ایلان ماسک اخیراً در مطلبی صریح گفت که در حال حاضر هیچ شبکه اجتماعی برجسته ای وجود ندارد. وی ضمن اذعان به احتمال شکست، بر تعهد خود برای ایجاد یک پلتفرم استثنایی تاکید نمود.

ایلان ماسک درباره پلتفرم ایکس : ممکن است شکست بخوریم

ایلان ماسک به تازگی در توییتی اعلام نموده شاید پلتفرم ایکس(توییتر سابق) شکست بخورد.

به نقل از رویترز، ایلان ماسک اخیراً در مطلبی صریح گفت که در حال حاضر هیچ شبکه اجتماعی برجسته ای وجود ندارد. وی ضمن اذعان به احتمال شکست، بر تعهد خود برای ایجاد یک پلتفرم استثنایی تاکید نمود.

ماسک در ایکس نوشت:حقیقت غم انگیز این است که در حال حاضر هیچ شبکه اجتماعی بزرگی وجود ندارد. ممکن است شکست بخوریم، همانطور که بسیاری پیش بینی نموده اند، اما تمام کوشش خود را می کنیم تا حداقل یک مورد(شبکه اجتماعی بزرگ) وجود داشته باشد.

ایلان ماسک در یک به روز رسانی غافلگیرنماینده اخیر اعلام نموده است که ایکس قابلیتی که به کاربران امکان می دهد توییت های حساب های خاص را مسدود نمایند، حذف خواهد نمود. این تصمیم نقدها بسیاری را در پی داشته است. ماسک علیرغم واکنش ها، امروز موضع خود را تکرار کرد و با تاکید بر تعهد آنها به ایجاد یک شبکه اجتماعی بزرگ، حتی اگر احتمال شکست را در بر داشته باشد، از این اقدام دفاع کرد.

ویژگی بلاک برای محدود کردن تعامل با حساب های خاص در پلتفرم ایکس استفاده می گردد. ایلان ماسک با انتشار پستی نوشت: بلاک به عنوان یک ویژگی حذف می گردد، به جز برای پیغام های شخصی این سخن نشان می دهد این گزینه همچنان برای پیغام های مستقیم بین کاربران پلتفرم رسانه اجتماعی، در دسترس خواهد بود.

با این حال، ایلان ماسک، به عنوان یکی از مدعیان آزادی بیان با واکنش شدید کاربران در خصوص تصمیم خود برای حذف ویژگی بلاک روبرو شد.

کاربران گفتند که حذف این ویژگی کاربران توییتر را در برابر آزار و اذیت آنلاین آسیب پذیر می نماید.

310310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 30 مرداد 1402 بروزرسانی: 30 مرداد 1402 گردآورنده: kbazmoon.ir شناسه مطلب: 415

به "ایلان ماسک درباره پلتفرم ایکس : ممکن است شکست بخوریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلان ماسک درباره پلتفرم ایکس : ممکن است شکست بخوریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید